دخترا چی می خوان ؟

سلام نمی دونم واسه من همیشه این سئواله که دخترا می گن واسه ما مهم اینه که طرفمون واسمون مثله یه مرد پشتمون باشه ، بهمون توجه کنه و محبت کنه.اون وقت چرا وقتی آدم بهشون محبت می کنه میزارن میرن.طرف می گه تو هیچی واسم کم نذاشتی.همه ی چیزایی که دلم می خواست توی یه رابطه داشته باشم از طرفم تو بهم دادی.هر چیزی که دلم می خواست تجربه کنم و حسش رو بفهمم تو بهم دادی.تو توی محبت هیچی برام کم نذاشتی .اما یهو میذاره و میره.انگار نه انگار که بودی.تازه بازم وقتی که داره میره میگه نه ازت بدی دیدم نه چیزی کم گذاشتی.اما فایده نداره ادامه ی این رابطه.واسه من خیلی عجیبه که پس یه دختر چی می خواد از طرفش ؟ بعدم خیلی راحت میره با یکی دیگه یه رابطه ی جدید رو شروع می کنه انگار نه انگار که تو بودی.خیلی راحت و اگر هم تلاش کنی که نگهش داری جای اینکه خوشحال باشه که همچین آدمی پاش مونده بدتر تازه مثله یه مزاحم برخورد می کنه.بعدم انگار نه انگار که اصلا از اول نبودی.واقعا دخترا چی می خوان از طرفشون ؟!!
 

متن بالا کامنت یک آقا پسر 30 ساله ای است که بصورت خصوصی برام پیغام گذاشته ، حالا به نظر شما دخترها این آقا باید چیکار کنه ؟

نظر من اینه که ایشون اینقدر خالصانه همه محبتش رو به دختر داده که دختر دلزده شده به نظر من بیشتر دخترها دوست دارن منت پسر و محبتش رو بکشند ! وقتی همه چیز رو به این دختر داده دیگه براش چیزی باقی نمی مونه و دختر میزاره و میره ! من که نظرم اینه که ایشون باید کمی متعادل تر محبت کنه و ببینه ظرفیت طرفش چقدره و به دخترها هم پیشنهاد می کنم روی ظرفیتهاشون کار کنند می بینید دل پسرها از دست نا مهربونیهای شما خونهچشمک این چندمین آقایی است که برام این چیزها رو می نویسه

 

بعد نوشت:

خیلی عجیبه که فقط دو تا دختر اینجا کامنت گذاشتن و نظرشون رو دادن !یعنی این آماری که نشون می ده چقدر بازدید کننده داره همشون پسر هستن ؟!

به نظر من همین چیزها و سوال و جوابهای عمومی می تونه باعث شناخت شما از همدیگر بشه .راستش گاهی فکر می کنم اگر منم بشینم و از غذا پختنم و خونه تمیز کردنم و مسافرت و مهمونیمو اینها بنویسم بیشتر کامنت دارم و وبلاگم جذاب تر می شه ! من واقعا دوست دارم چیزی که نوشته می شه یک نتیجه گیری و یک تجربه خوب به شما انتقال بدم

/ 0 نظر / 30 بازدید