من و قبض برق !

دیروز صبح داشتم از در خونه میومدم بیرون که دیدم یک دسته قبض  از لای در مشخصه برداشتم دیدم قبض برق هستش مثل همیشه دنبال کمترین مبلغ بودم تا بتونم قبضمون رو پیدا کنم چون همیشه قبض ما از همه کمتره علتشم اینه که بیشتر وقتها ما خونه نیستیم از صبح تا شب که سر کاریم و ...

دیدم کمترین مبلغ 137 هزار تومنه و مال ما هم نیست !

بعد از روی شماره کنتورها نگاه کردم دیدم یک قبض به مبلغ 4.229.000 ریال جلو رومه که مال ماست !!! چند بار خوندم دیدم نه درست می خونم به مبلغ چهار میلیون و ... داشت شاخام بلند می شد که بقیه قبضها رو دیدم برای کسانی که همیشه خونه هستن و مشخصه مصرفشون زیاده اومده 380 هزار تومن بعد ما که خونه نیستیم اینقدر ؟!

خلاصه امروز رفتم اداره برق می گم اینطوری شده دختره یک نگاه به قبض می کنه و می گه همینه دیگه وقتی شب تا صبح زیر باد کولر می خوابی و خنک می شی باید پولشم بدی !!!!!!!!! گفتم والا اینطورم که می گید نیستیم حالا شما یک نگاهی بندازین شاید مشکلی از اینجا باشه گفت نه فکر نمی کنم خلاصه وقتی اصرار منو دید گفت برید اون اتاق بازدید کنتورتون رو تایید کنند ، رفتم و قبض رو دادم یک آقایی و اونم دید و بعد گفت آخ آخ آخ اشتباه نوشتن !!!!!! منو می گید کلی ذوق زده شدم و گفتم یعنی باید کمتر می شده دیگه گفت بله اشتباه محاسبه شده

وقتی رفتم پیش خانوم اولی و لبخند روی لبهام دید فهمید و گفت آره منم خیلی شک کرده بودم !‌خوب خانوم عزیز شک کرده بودی اینقدر اصرار داشتی که اشتباهی انجام نشده !

بعد هم بردنش برای بقیه کارهای اداریش  حالا ولی بازم نمی دونم که چقدر می شه ولی هر چی می شه مطمئنم که این مبلغ خیلی کمتره مگه می شه ما دفعه پیش قبضمون 13 هزار تومن بوده حالا شده 400 هزار تومن ؟!

دیدم نکته اخلاقی داشت نوشتم تا شما هم مراقب عدد و رقمهای مشکوک قبضاتون باشید چون اگر پرداخت می کردیم که نمیومدن پسش بدن و بگن اشتباه کردیم می خورن یک آبم روش !

این اولین قبض برقی بود که باعث شد برق از سرم بپره !چشمک 

/ 0 نظر / 22 بازدید