حال بهم زن!

چند روزه توجه ام رو یک چیزی جلب کرده !!! البته از قبلم می دیدم ولی الان فک کنم حساس تر شدم !

نمی دونم بگم یا نه !ولی می گم بالاخره دو تا اقا هم اینو بخونند باز بد نیست یکم حواسشون جمع می شه ایشالا برای دوستان دیگشونم تعریف کنند و اونها هم برای دوستانشون ...

با عرض معذرت فراوان !خجالت از آقایون با کلاس و با شخصیت و با ادب شرمندم روی صحبتم با بعضی آقایون بی کلاسه !

تو ترافیک ایستادی می بینی آقاه بوی ادکلونش از پشت شیشه های بسته ماشینش به بیرون می رسه ولی انگشت اشاره مبارکشون تو بینی مبارکشونه (البته من در این مواقع یک نفرین معروف دارم می گم ایشالا تب خال بزنه بینیت بی تربیت ) امیدوارم حداقل این یک دعام بگیره و خدا بشنوه دعای های دیگمو که خیلی سخت می شنوه !

میری تو مطبی ،‌اتوبوسی و ... می شنی و یا یک جای عمومی دیگه می بینی برای اینکه بیکار نباشه  دستش تو دماغ مبارکه ! می بینی تو رو خدا دخترها می رن کلی خرج می کنند دماغشون رو برای آقایون خوشگل کنند این آقایون نه تنها دماغهای گندشون رو عمل نمی کنند بلکه یک کار چندش آورتر هم می کنند که کلا از نظر خانمها خودشون رو هم می اندازن !نیشخند معمولا  بعضی از آقایون از بیکاری بدشون میاد !

صبحها سر حال بیداری می شی و می خوای بری سر کار ! سرتو که نمی تونی بندازی پایین تا زمین و ببینی چون معمولا خیابون و کوچه پر از تف آقایونه ( با عرض معذرت خودم موقع نوشتنش حالم رو بهم زد ) مامانم می گه خوبه این مردها باردار نمی شن وگرنه تمام زمین می شد از همین ها ... که اسمشو نمی برم ! من که نزایدم حتما اونهایی که ویاری رو تجربه کردن  بهتر میدونند !!

می خوای سرتو بگیری بالاتر راه بری  روت نمی شه چون متاسفانه بعضی آقایون همش دستشون رو شلوارشونه و ... می خوای کمی سرتو بالا تر بگیری می بینی برداشتهای اقایون اشتباه می شه و فک می کنند به نیتی داری نگاه می کنی و بعد ...!

می خوای آسمون رو نگاه کنی که آدم می ترسه حواسمون نباشه بریم تو بغل یکی و اون دیگه بدتر ! یا شایدم این پرنده های بی تربیت کار خرابی کنند تو صورتت !

خلاصه مکافاتیه این بی قیدی بعضی آقایون !

چند روز پیش رفتم سر یک کلاسی که همه خانم بودن درو که باز کردم بوی عطر و کرم و لوازم آرایشی پیچیده بود و آدمو گیج می کرد ! و مجبورم کرد تا دو ساعت عطسه کنم !

بعد رفتم سر یک کلاس که همشون آقایون بودن در  رو که باز کردم اوه بوی آهن پاره می دادن ! که از ترسم که خفه نشم زودی در رو بستم و اومدم بیرون !

البته بگم متاسفانه هستن خانمهایی که اونها هم دست کمی از آقایون ندارن ! تازه مال اونها بیشتر هم به چشم میاد چون از یک زن توقع بیشتری می ره !

کلا بعضی ها مثل گربه هستن از آب بدشون میاد زن و مرد هم نداره  !

اه چه پست کثیفی شد !حالم بهم خورد خودم !نیشخند

ولی شرمنده واقعیت تلخه گاهی هم کثیف !اینو نوشتم تا حواس خودم هم بیشتر جمع باشه !

 

 

/ 0 نظر / 3 بازدید