تاکسی

یک چیزی است که مشکل خیلی از خانمهای این کشوره تاکسی سوار شدن و نحوه نشستن آن و برخورد مناسب داشتن در تاکسی !!!!!!!!!1

تو رو خدا ببین کار ما رو باید در مورد این مسئله کوچیک بشینیم و صحبت کنیم دنیا در چه فکری ما گیر چی هستیم !

طرف صحبتم به آقایونی است که بعضی هاشونم ادعا دارن که خیلی هم با کلاس هستن !! البته آقایونی که این موارد رو رعایت می کنند ببخشید روی صحبت من به بعضی از آقایون بی ملاحظه است !

یکی نیست بگه آقای محترم تو تاکسی می شینید پاهاتون رو اینقدر باز نکنید و شل خودتون رو روی صندلی نندازین ! با شخصیت و متین یک طوری بشینید که کناری شما هر کس که می خواد باشه احساس بد و معذب بودن نکنه !

یا اینکه خودتون رو به خواب نزنید که هر چند دقیقه روی شونه خانم کناری خود فرود بیاین ! دوست دارین کس دیگه ای این کار رو با همسر و دختر و  مادر و خواهر شما انجام بده ؟!!! اگر اینکار رو بکنه که احتمالا کلی رگهای گردنتون باد می کنه و ... پس هر وقت این احساس خواب بی موقع به شما دست داد خودتون رو نگه دارین !

در زمانی که نشستین دستتو ن رو مثل آقایون با شخصیت روی کیف و یا روی پای خود قرار بدین تا خدایی نکرده سوء تفاهم پیش نیاد و خدایی نکرده شیطون گولتون نزنه !این آرنجتونم بیش از اندازه از بد ن خود دور نکنید که یک دفعه بفهمید که زیر بغل خانم کناری است !!!!

موقع نشستن پاهای خود را تحت اختیار خود قرار بدید تا مرتب با پای خانم کناری شما برخورد نداشته باشد !!!

جالب اینه که بیشتر این افراد مسن و یا در سن میانسالی هستن !!!!!!!!!!!!!!

این بحث و نارضایتی برای همه خانمهای ایرانی وجود داره مخصوصا تهران و روز نیست که از این بابت شکایتی من به شخصه نشنوم بابا با فرهنگ بودن هم خوبه والا !

دیروز برای خود من همین مسئله پیش اومد یک آقای که خیلی فک می کرد با کلاسه و کت و شلوار و کروات و ... بود چنان خوذش رو شل کرده بود که موقع دور زدن هیکل 100 کیلویی خودش رو روی من و یک خانم دیگه می انداخت انگار ماشین شخصی باباشه ! و شاید باورتون نشه که عضله های یک سمت از بدنم از عصبانیت و بی حرمتی این آقا گرفته بود و نمی تونستم از تاکسی پیاده  بشم !

اگر هم اعتراض کنیم همین آقایون با شخصیت می گن خانم فکر خودتون خرابه که اینطور برداشت می کنید!!!!!!!!!!!!!!! ما خانمها مجبوریم برای اینکه این اعتراض به خودمون بر نگرده چیزی نگیم فقط خودمون رو اینقدر جمع کنیم که عضلاتمون بگیره و با حالت خیلی بدی از تاکسی پیاده بشیم ،‌شاید یکی از دلایلی که خودم یا خانمهای دیگه ترجیح می دن با اتوبوس برم همینه ! ولی خوب گاهی نه آژانسی می تونی سوار بشی و نه اتوبوسی بابا حداقل بذارید تو این تاکسی مثل بقیه انسانهای دنیا آسوده بشینیم تا به مقصد برسیم !

البته قبول دارم بعضی از خانمهای بیمار هم می تونند برای آقایون مشکلاتی رو بوجود بیارن ولی خدایی بیشتر خانمها به خودشون و به همسران و ... متعهد هستن و خانمهای با شخصیتی هستن خوبه به حقوق هم احترام بگذاریم !

 

 

 

/ 0 نظر / 2 بازدید