امواج !

بچه یکی از فامیلهامون با توجه به مراقبتهای شدیدی که حتی از قبل از بارداری داشت تا آخرین روز بارداریش بچه کوجچولوش دچار بیماری قلبی شده و به گفته دکترها دارای سه سوراخ بزرگ شده !!!! این درحالی هستش که سال پیشم بچه یکی از دوستانم هم این مشکل براش پیش اومده !!!

علت رو می دونید چی گفتن ؟!

بخاطر امواج دکلهای موبایل درنزدیکی محل زندگی و یا پارازیتهایی که می فرستن تا شما نتونی ماهواره ببینی ! و ... هستش !!!

فک کنید نه جنبه ارثی داره !نه تغذیه ای !

تا اونجایی که در جریانش بودم از قبل از بارداریش با وسواس خاصی کلی ویتامین و کلی مراقبهای ویژه داشت و حتی طوری تنظیم کرده بود که کی بچه اش به دنیا بیاد که هواش نه سرد باشه نه گرم باشه و ...!!!که بچه اش نه تنها سالم باشه بلکه بهترین و کامل و باهوش ترین و ... باشه ! بعد از جایی که فکرشو نمی کرد ضربه خورد!

به نظرم تو این دوره زمونه بهتره خانمهایی که می خوان باردار بشن بعد از خوردن ویتامینها و بقیه مسائل بهداشتی و ... بروند در یکی از روستاهای دور افتاده که هیچ موبایلی هم آنتن نمی ده و هیچ پارازیتی هم فرستاده نیم شود زندگی کنند و مثل قدیمیها بعد از یک زایمان طبیعی تشریف بیارن شهر تا یکبار دیگر هم امواج و دود و بنزینهای درجه یک تولید ایران و اشعه مضر خورشیدی و گرد و غبار عربستانیها و عراقیها و ... را با هم و یکجا به استفاده برسونند !! حداقلش بچه هاشون سوراخ به دنیا نمیان که مجبور شن تو نوزادی اونها رو جراحی کنند و هزار تا مشکل و هزینه دیگه داشته باشن !امیدوارم هیچ بچه ای ناقص و با مشکل به دنیا نیاد

 

/ 0 نظر / 2 بازدید