یک نقد !!!

آخ این صدا و .سیما چقدر بد جنسه خدا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدین برای هر برنامه ای یک شماره اس ام اس گذاشته ازتون نظر سنجی می کنه و چه می دونم به نظرتون می خواد چی بگه این فیلم و ... !!!!

آخرین باری هم که باز دیدم کلی آدم بیکار و ساده لوح برای صدا و سیما اس ام اس زدن تا بگن طرفدار کدوم تیم هستن استقلال یا پرسپولیس !!!!!!!!!!!

هیچ می دونید هر اس ام اس اگر تازه 16 تومن هم حساب کنیم و اگر فقط 50 هزار نفر هم تو این برنامه شرکت کنند چقدر می شه !! که مردم در عرض چند ثانیه اونو تو جیب اینها می ریزن !‌من که می گم این همراه اول و ایرانسل و ... باید یک چیزی به این صدا و سیما بدن ! حالا تازه این اس ام اس هایی هستش که مد شده چند ساله 5 تا صلوات بفرست به 10 نفر ارسال کن حاجتتو تا یکساعت دیگه می گیری !!! یعنی من موندم به این تفکرات این مخابرات !! آخه این با فریبکاری چه فرق داره ؟! چرا از اعتقادات آدمها باید سو استفاده بشه ؟!

حالا از اون طرف سکه و حباب و ...!!!!! این بانک مرکزی هم عجب ذبلخانی هستش ! ببخشید چطوریه که هر دفعه یک حباب می بینید بعد سکه می ریزین بیرون و مردم می رن تو صف و ... بعد میارین مثلا پایین و حباب رو می ترکونید !! دوباره بعد از یکماه دیگه باز حباب تشکیل می شه !!! بیچاره این مردم !!!!! تازه فک کردین چند درصد از این سکه ها که با شناسنامه به افراد داده می شه ؟! آیا مدیران کله گنده بیکار می شینند !‌اصلا یکی از این حبابها خود همین مدیران کله گنده هستن وگرنه چطور 4 تا ادم که با کمی پس انداز می خوان سرمایه گذاری کنه می تونه بازار به این بزرگی رو تکون بدن اونم 8 ریشتری !!!

آقاجون خلاصه اینکه حواستون جمع باشه از من گفتن بود !! الان دیگه عصری نیست که ما دور از جون شما ها مثل بز راه بیوفتیم دنبال این برنامه های فریبکارانه !بقیه حرفهامم تو دلم می زنم !افسوس

/ 0 نظر / 2 بازدید