5 دوست خوب !

ما5 تا دوست صمیمی هستیم که از دوران مدرسه با هم بودیم و خدا رو شکر تا همین الانم بدون هیچ گونه مشکلی با هم دوست هستیم و هیچ چیزی مثل ازدواج و بچه دار شدن اونم از نوع حتی دو قلو و ... هم روی ما تاثیر نگذاشته و با هم هنوز در رفت و آمدیم !

از این 5 نفری که هستیم 3 تاشون ازدواج کردن و دو تا مون مجرد هستیم ! حالا ما یک کاری هم می کنیم  ! اونم اینکه  تولد هر کدوم از ما ها بشه 4 نفر دیگه با هم براش یک هدیه می گیرن همراه با کیک تولد و در یکی از  خونه های دوستان می ریم و برای خودمون جشن می گیریم !

و خیلی هم خوش می گذره ! حالا این اتفاق در طی سال زیاد می افته چون 5 تا تولد که برای خودمون هستش ! 3 تا هم برای بچه های دوستام ! که چون یکیشون دو قلو هستن تو یک روز می شه در واقع ما در سال فقط 7 بار در حال تولد بازی هستیم !!

از این 12 ماه 7 بار که با مناسبت همو می بینیم ! ولی حتما بعد از عید نورزو و ما بین تولد ها هم همدیگر رو خونه هامون دعوت می کنیم علت اصلی دوام این رابطه اینه که پشت سر هم حرف نمی زنیم !! همیشه هوای همو داریم ! تو سختیها بهم کمک می کنیم ! مثلا همین دوستم که دو قلو داره بنده خدا خیلی اولهاش درگیر بود ما دو تا دوتا قرار گذاشته بودیم می رفتیم خونش و بهش کمک می کردیم مثلا من برای دو روزشون غذا درست می کردم و اون یکی یک جارویی چیزی می زد و خلاصه سعی می کردیم بهش کمک کنیم و این دوقلوها هم باید بگم به ما کمک خوبی کردن در  محکم شدن ارتباطمون !

حالا اینها رو همه گفتم تا بگم دیشب هم برای من تولد گرفته بودن و خیلی خیلی خوش گذشت ! خونه دوستم زهرا بودیم و اونم حسابی سنگ تموم برامون گذاشته بود و یک خاطره به یاد موندی ! دیشب یک اتفاق دیگه هم افتاد اون تمام عکسهای گذشته رو اورد و با دیدنشون کلی خندیدیم ! مال اون زمانهایی که لاغر بودیم و چهره بچگانه ای داشتیم و یک مانتو بلند تا نوک پا تنمون کرده بودیم با اپل های بزرگ سر شونه و ... یعنی عجب تیپی زده بودیم !! هر چند اونها هم زمان خودش کلی مد بود و ... !!

و یک چیز جالبتر دیگه یادتونه یک دفترهایی بود بچه های مدرسه هر کدوم تو یک صفحه می نوشتن !! اونم اورد و جمله ها و حرفهایی که نوشته بودیم رو خوندیم کلی خاطره و خنده پشتش بود ! یادش بخیر چه دورانی داشتیم !

خلاصه اینکه این دوستی های کهنه مثل شراب می مونند هر چقدر بیشتر می گذره ...!

واقعا دوست خوب نعمتیه برای خودش ! خدایا شکرت که دوستان خوبی دارم بغل

 

/ 0 نظر / 2 بازدید