سر خوش

خیلی وقت بود با خودم تنها نبودم همیشه دور و برم انگار آدم هستش !

درسته خانواده ما کلا چهار نفره هستش و حتی برادرم هم شبها بعد از من میاد ولی انگار دوست داشتم یک روز تنها بمونم خونه و یکم تمرکز کنم روی خودم روی زندگیم روی خواسته هام روی آینده ام و از همه مهمتر خودم به تعادل برسم !

مادر و پدر و خانواده و دوستان و همه و همه خوب هستن و از صمیم قلب دوستشون دارم ولی گاهی اوقات تنهایی هم لازمه من که فک می کنم غذای روحه !

متاسفانه مادر و پدرم به ما ها که بچه هاشون باشیم وابستگی شدید دارن و جالبه اونها به من  وابسته تر هستن و هر کجا می خوان برن به یک بهانه ای ما رو می برن البته از ارتباطات خوشم میاد ولی گاهی تو این همه مشغله کار ی و  فکری تنهایی هم لازمه !

حالا امروز بالاخره تنها شدم و الان احساس خوبی دارم فک می کنم به اون آرامش و تعادلی که دوست داشتم تو تنهایی برسم رسیدم و خستگی روحیم کمی بر طرف شد 

بگم کار ی هم کردم نه فقط استراحت کردم  به خودم فک کردم مخصوصا اینکه یک موسیقی اروم هم برای خودم گذاشتم و حسابی روحمو داره جلا می ده خدا رو شکر که تونستم یکم به تعادل برسم 

کاش می تونستم یک خونه تو یک دشتی ، جنگلی ، کنار ساحلی داشته باشم و حسابی استراحت می کردم .مگر ما چند بار می خوایم بیایم تو این دنیا که همش تو استرس و مشغله کار و زندگی و ... باشیم ! طبیعت خودش آرامش برای آدم میاره

به نظرم هر چیزی جای خودش رو داره ولی از همه مهمتر تعادل روحی آدم هستش چند وقت پیش اینقدر خسته و کوفته بودم که دوست داشتم برم ماساژ تایلندی ولی هنوزم عملیش نکردم من فک  می کنم اونم می تونه به من کمک کنه !! ولی تا حالا امتحانش نکردم هر کسی رفته و نتیجه گرفته لطفا بگه تا ما هم بیشتر باهاش آشنا بشیم .

البته من به مراقبه و مدیتیشن اعتقاد دارم و انجامش میدم و همین هم باعث می شه کمی به تعادل برسم ولی خوب فک می کنم اینم می تونه کمک کنه !

خلاصه اینکه الان حس خیلی خوبی دارم و فک می کنم دختر خیلی خوشبختی هستم و حسابی دارم از زندگیم لذت می برم شما هم این لحظات رو امتحان کنید  نتیجه اش خوبه چشمک تا فردا برم تو اجتماع و بهش ... بزنند !!!

ولی اشکالی نداره اینم مثل بنزینه باید مرتب پرش کنیم لبخند

خدا جونم ممنونم که این آرامش رو به من دادی بغل

/ 0 نظر / 2 بازدید