چگونه به خواسته های خود برسید !

هرچند که به نظر می رسه شما از این پستها خوشتون نمیاد ولی خوب من برای دل خودم می نویسم و اگر بتونم فقط امید و زندگی رو  به یک نفر هدیه کنم همین برای من کافیه !‌شاید شما دوستان برای هر کدام از مطالب پولی پرداخت می کردین اینقدر سر سری از کنارش رد نمی شدید !‌ولی از اونجایی که اعتقاد دارم این کارها می تونه برکتی برای زندگی من باشه بدون هیچ چشم داشتی می نویسم چون من فکر می کنم ما انسانها پیامبران یکدیگر هستیم و یکی از وظایفمون اینه که پیام رسان همدیگر باشیم

خوب حالا می خوام بگم چطور می تونید به خواسته هاتون برسید !!

سعی کنید سر یک ساعتی که می دونید خونتون آرومه و صدایی نیست برید در یک اتاق رو ببنیدید و رو به سمت قبله بخوابید اینکه می گم قبله از نظر مذهبی نیست فقط بخاطر بودن میدان مغناطیسی قوی اون نقطه از زمین است ! بعد چشمهاتون رو ببندید و دستهاتون رو باز کنید و در اطرافتون قرار بدید بسیار آروم باشید و سعی کنید اول با چند نفس عمیق دم و باز دم کنید بعد سعی کنید تمرکز کنید و در این حالت سعی کنید از قسمت پاهاتون  عضله هاتون رو منقبض کنید و بعد رها کنید بعد موچ پا وبعد ساق و ... بعدشکم و دستها و قفسه سینه و گردن ... تا به سر برسید تمام مسیر رو منقبض کنید و بعد رها کنید حالا وقتی به سر می رسید شما یک دور تمام بدنتون رو منقبص کردین و بعد رها  باز چند نفس عمیق بکشید  در اینجا فکر کنید با هر نفس عمیق تمام خستگی و درد و رنجهاتون از بدنتون خارج می شه  و بعد شما باید با چشمهای بسته به اونچه که دوست دارید براتون پیش بیاد و آرزوشو دارین فک کنید اینجور وقتها احتمال زیاد افکار منفی و نا امید کنند به سراغتون میان چون اونها دوست ندارند شما رو ترک کنند به اونها بی توجه باشید نه باهاشون مبارزه کنید و نه تقویتش کنید وقتی افکار منفی اومد سراغتون که این چه کاریه و به درد نمی خوره و یا اینکه شما به این خواسته هات نمی رسی و ... بی توجه باشید باز هم سعی کنید روی خواسته هاتون تمرکز کنید

مثلا دوست دارید با یک فردی ازدواج کنید خوب فک کنید که تمام مراحل اونجوری که دوست دارید داره پیش میره و شما به اون شخص رسیدین  فک کنید وقتی برسید چیکار می کنید فکر کنید هیچ کس نیست که در مورد شما قضاوت کنه خودتون باشید و حتی فکر کنید که طرفتون آخر با جنبه بودنه و شما واقعا خودتون باشید بدون نقش باز کردن این کار رو باید اززمان 15 دقیقه ای شروع کنید و سعی کنید هر روز یک دقیقه به اون اضافه کنید نیازی نیست نگران زمان باشید می تونید موبایلتون رو  روی اون  زمان تنظیم کنید فقط یادتون باشه باید صدای زنگش رو قطع کنید هیچ چیز نباید تمرکز شما رو بهم بزنه !

این کار چند حسن داره اول اینکه  بدنتون در یک زمان خاص مثلا ساعت 10 شب تنظیم می شه و بدون اینکه بخواهید بدنتون در اون زمان به یک آرامش خوبی می رسه دوم اینکه می تونید ببینید که وقتی به خواسته هاتون می رسید چه احساسی دارین و از اون لذت می برید و خود به خود شما به اون سمت کشیده می شید سوم اگر شما این کار رو با تمرکز زیاد انجام بدید می تونید این انرژی رو برای فردی که تو ذهنتون است ارسال کنید و یا اگر شخص خاصی نیست انرژیتون رو به کائنات ارسال می کنید و کائنات شما رو به این سمت می کشونه ! یادتون نره انرژی زمان و مکان نداره به هر جایی که بخواد سرک می کشه ! شاید براتون اتفاق افتاده که شما به شخصی دارید فکر می کنید یک دفعه اس ام اسی و یا تلفنی و یا خودش و یا خبری ازش می گیرین و ما به طور عام می گیم حلال زاده هستی ! این از این طریق به وجود میاد چون شما تمرکز روی اون فرد دارید اونم انرژی شما رو می گیره و نا خودآگاه به سمت شما میاد !! بله کائنات و دنیا پیچیده تر از این حرفهاست ولی در عین حال راحتتر از این چیزی است که ما فک می کینم !

به نظر من  خدا همه چیز رو برای ما قرار داده ما بخشی از خدا هستیم خدا بر همه چیز کنترل داره ! این رو به من  و شما هم داده فقط ما بلد نیستیم ازش استفاده کنیم !

اگر غیر از این بود این جمله هم غلط بود که خدا فرمودند ما انسان را آزاد آفریدیم !!!!!

بله ما آزادیم و اگر غیر از این بود عدالت خدا زیر سوال می رفت !

اگر دقت کرده باشید برای هر دردی در این دنیا درمانی است ! فقط ما باید اونها رو کشف کنیم هرچه بیشتر خودمون و اطرافمون رو بشناسیم بیشتر از زنده بودن و زندگی کردن لذت می بریم !!

پس اگر دوست دارین به هر خواسته ای برسید فرقی نمی کنه حتی چیزهای باور نکردنی سعی کنید در ذهنتون به خواسته خودتون برسید و لذت رسیدن به اون خواسته رو ببرید .

فقط چیزی که مهمه در یک زمان خاص  و به طور مداوم این کار رو انجام بدید  !

در مطالب بعدی در مورد اینکه چطور خشمتون رو از یک نفر از بین ببرید می نویسم پس تا بعد ...

/ 0 نظر / 19 بازدید