اختلاف سنی ؟!

سلام. می دونم شاید این وبلاگت جای مناسبی برای سوالم نباشه، ولی اگه لطف کنی و جوابم رو بدی خیلییییییییی ممنون می شم.شما وقتی دیگران راجع به اختلاف سنی تون نظر می دن، مثلن فامیل و دوستاتون یا کمی دورتر مثلن وقتی یک جایی می رید و شناسنامه هاتون رو می بینن(شاید این مورد برات اتفاق نیفتاده باشه چون تازه اسمتون رفته تو شناسنامه هم) ، شما چی کار می کنی؟توضیح می دی و می گی که با هم مشکلی ندارین یا اهمیت نمی دی و لبخند می زنی و ... یا ناراحت می شی و... یا ... ؟ واقعن چه کار می کنی؟ من و همسرم هم اختلاف سنی مون یک کم زیاده از شما کمتر ولی بعد از چند سال زندگی هنوز ادمای فضول نظر می دن راجع بهش.من واقعن دیگه حوصله ندارم واسه همشون توضیح بدم که اصلن اختلاف سنی مون تو زندگی مون به چشم نمیاد و خیلی کنار هم خوشبختیم .واقعن مثل هم فکر می کنیم و تفاوت سنی مون باعث تفاوت فکری مون نشده هیچ وقت.حتی توی قیافه هامون هم خیلی مشخص نیست.ولییییی واقعن بعضی وقتا خسته می شم از حرفای مردم.دوست دارم بدونم چه جوابی باید بهشون داد که هم دندون شکن! باشه تا دیگه فضولی نکنن هم به نظرشون توجیه الکی نیاد.خیلی به جوابت احتیاج دارم.ممنونم    

 

متن بالا کامنت یکی از خواننده های خوبم هستش اول خواستم جواب رو تو کامنتها بدم ولی گفتم اینجا بدم شاید به درد خیلی ها بخوره !

ببینید به نظرم نیاز به توضیح زیاد نیست من به شخصه طوری برخورد کردم که کسی به خودش جرات نده  این سوال رو از من بپرسه ! اصلا هم برام مهم نیست که دیگران چی می گن و بهش اهمیت نمی دم مهم اینه که من قبول کنم و احساس آرامش داشته باشم که دارم خدا رو شکر ! همسری خدا رو شکر چهره جوونی داره و کسی از روی ظاهر به ما گیر نمی ده !

تازه من همکارام بیشترشون عقد نامه و کپی شناسنامه همسری  رو دیدن چون برای تکمیل پرونده متاهلی و ... نیاز بود و اداره ها هم که دیدین همه تو کار هم هستن ولی همه به من می گفتن چقدر بهم میاین و البته یک شانسم آوردم که معرفم همکارم بود و خیلی خوب تعریفشو کرده و کسی تا حالا به من چیزی نگفته البته بازم می گم من فک می کنم چون برای خودم عادیه و مهم نیست تو رفتارم  اینو می شه دید و به این خاطر خود به خود برای دیگرانم عادی شده ! و اگر هم عادی نبود و می خواستن چیزی بگن بازم برام مهم نبود چون وقتی خودم تصمیم گرفتم و می دونم این همسر دلخواه منه چه اهمیتی داره که دیگران در مورد سنش نظر بدن ؟!!             

به نظرم اگر کسی باز ازت این سوال رو کرد بگو همسرم اینقدر امتیازهای زیادی برای یک زندگی خوب دارن که من اصلا به سنشون توجه ای ندارم ! بیش از اینم سعی نکن توضیح بدی چون مردم برداشتهای خودشون رو دارن و تو باید اینو قبول کنی ! خودتم واقعا روش تمرکز نکن احساس می کنم حرفهای دیگران داره روی زندگیت هم اثر منفی می گذاره ! عزیزم مهم نیست که همسر آدم بزرگتر و یا کوچکتر و یا هم سن باشه مهم اینه که تو در کنار اون احساس رضایت داشته باشی ! مطمئن باش همین اطرافیانت اگر شرایط سنیتون هم مناسب بود می گشتن یک چیز دیگه پیدا می کردن تا ازت بپرسن و تو رو آزار بدن !‌

ساناز جون برای خودت زندگی کن و نگذار انرژی منفی دیگران وارد زندگیت بشه ! 

/ 0 نظر / 6 بازدید