سفر

این چند روز تعطیلی رو با همسری رفتیم شمال جاتون خالی خیلی خوش گذشت

هوا هم عالی بود آفتابی و خنک هر چند هوای بارونی شمالم قشنگه و من دوستش دارم ولی این روزهای آفتابی و خنک و بدون رطوبتم حسابی می چسبه

خوبی این دوران اینه که زیاد متوجه سختی ها نمی شی !آقا ما از ساعت 7:30 صبح چهارشنبه در راه تهران چالوس بودیم تا ساعت 17 عصر !!!! البته بیشترین ترافیک تا سد کرج بود و بقیه راه هم بعضی جا ها ترافیک ! اما ما فک کردیم فقط 3 ساعت تو راه بودیم !نیشخند نه خدایی کی می گی این دوران دوران بدیه ؟!!

5 شنبه هم از صبح تا 5 عصر نمک آبرود بودیم! برای  شام رفتیم رامسر ! برای خوابیدن رفتیم چالوس !!!

جمعه هم که ساحل رفتیم و برگشتم دیدم چالوس چه خبره به این خاطر رفتیم از جنگلهای عباس آباد اومدیم و کلاردشت و تازه ساعت 21:30 رسیدیم به جاده چالوس تا رسیدیم تهران شد ساعت 2 بامداد ولی بازم خوب اومدیم چون جاده رو یکطرفه کرده بودن و راحت اومدیم

خوبیه سفر اینه که بیشتر می تونیم همدیگر رو بشناسیم و ببنیم برداشتهایی که کرده بودیم از این شخص درسته بوده یا نه من تا به الان 2 تا مسافرت چند روزه رفتم و 2 تا هم کوتاه مدت در همه این سفرها خدا رو شکر جز تفاهم و آرامش چیزی ندیدم و فک می کنم بیشترش برای این است که همسری اخلاق خوبی داره و آدم گیری نیست و بسیار انعطاف داره ، من خودم پدرم زیاد خوش مسافرت نبود چون گیر می داد اینجا نریم ! اینجا خوب نیست !اینجا شلوغه ! تو ترافیک کم حوصله بود و ... ولی خدا رو شکر همسری هم اهل مسافرته هم خوش مسافرت و این برای من یعنی یک نعمت بزرگ !

البته همسری  به من می گه تو هم خوش مسافرتی و آدم با تو بهش خوش می گذره !چشمک

این مسافرتها یک خوبی دیگه هم داره صمیمت رو بیشتر می کنه ! چون ما یا بخاطر کار همسری از هم دوریم و یا وقتی هم میاد دیدارمون در حد یک بیرون رفتن معمولی است و یا یک شام و ناهار  خوردن تو خونه مادر شوهری و یا خونه ما !‌و شبها هم شده ساعت 4 صبح باشه می ریم خونه هامون و هر دو هیچ کدوم برای موندن راحت نیستیم ! به این خاطر وقتی مسافرت می ریم زمان بیشتری در کنار هم هستیم و این خیلی خوبه و فرصت مناسبی است برای رسیدن به آرامشی بیشتر .

به نظرم مسافرت برای شخصیتهایی مثل من و همسری که ملاحظه خیلی چیزها رو می کنیم می تونه  چیز خوبی باشه و پیشنهاد می کنم اونو امتحانش کنید !

 

/ 0 نظر / 3 بازدید