جواب سوال

سلام ستاره جان من متولد 56 هستم و خواستگاری دارم که از هر لحاظ مناسب هست ولی اشکالی که این وسط هست اینه که ایشون متولد 38 هستن یعنی 18 سال اختلاف سنی، که ایشون چهره شون هم کاملا به سنشون می خوره. به نظر شما من چه جوابی بهشون بدم؟ آیا درسته این ازدواج؟

سلام عزیزم راستش جواب دادن به این سوال سخته باید بگم خود شخص بهتر می تونه به خودش کمک کنه به شرطی که واقع بین باشه و منطقی و درست تصمیم بگیره

به نظر من بهترین تصمیم وقتی است که تو بدونی کجای زندگی هستی و از خودت و آینده چی می خوای و هدفت از ازدواج چی است ؟!

از همه مهمتر اینه که آدم با منطق انتخاب و  ازدواج کنه و با احساس یک عمر زندگی کنه این شعار منه !‌

حالا این شما هستی که باید ببینی منطقت چی می گه ! ببین وقتی با هم بیرون و تو جاهای مختلف می رید احساس خوبی داری یا نگران قضاوت دیگران هستی ؟! ببین وقتی کنارش راه می ری و یا می خوای به یک دوست معرفیش کنی با افتخار معرفیش می کنی یا خجالت می کشی ؟! ببین طرز فکرتون به هم نزدیکه ؟ آیا طرز فکرشم به سنش می خوره یا جوونتر از سنشه ؟!ببین می تونی تو یک رابطه احساسی و رمانیک و حتی جن .سی خودت رو با اون فرد مجسم کنی و اگر تصویر سازی کردی به تو انرژی و احساس خوب و خوشایندی می ده یا نه یک حس بدی در تو تقویت می شه ؟!

اینکه مرد و زن انرژی و توانایی و شادابی نزدیک به همی داشته باشن مهمه !

سعی کن زیاد با هم بیرون برید و تو شرایطهای مختلف قرار بگیرید و احساس خودت رو چک کنی و ببینی هر بار که بیرون می رید احساست بیشتر می شه ؟ منطقت بیشتر قبولش می کنه ؟ اگر اینکارها رو کردی و جوابهات مثبت بود زیاد به فاصله سنی توجه نکن سن شناسنامه ای با سن واقعی افراد فرق داره !

اما یک چیزم فراموش نکن هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت بخاطر اینکه  فقط ازدواج کنی به کسی بله نده و خودت و اون بنده خدا رو تو شرایط سخت قرار نده که عاقبت نداره و تا آخر عمر احساس بد و پشیمانی داری و اصلا از زندگیت رضایت نخواهی داشت مجردی در این جور مواقع بهتر از متاهلی است !

 

/ 0 نظر / 3 بازدید