ختم !

یک مسجد جامع تو شهرک غرب هستش که شده برای خودش یک کلاس !!!

همه مرده ها دوست دارن ختمشون رو اونجا بگیرن و فرزندانشون اونجا گریه کنند !!! و مهمانانشون آنجا برای تسلیت بیایند !! و همکاران و با کلاسها هم دسته گلها و تاج گلهای بزرگشون رو در اول در ورودی اون مسجد بگذارند!!

خلاصه مسجد با کلاسی شناخته شده !!!

حالا این مسجد مجلل شده باعث درد سر زنده هایی که با آن مرده ها در نسبتی ندارن !

زمانی که می خواد ماشین از اون منطقه بگذره باید یا تو ترافیکش بمونند ؟! یا باید با بد بختی از اون خیابون رد بشن چون همه ماشینها از هر جایی از وسط خیابون تا اطراف و ... برای پارک ماشینها استفاده می کنند !! خلاصه بساطی داریم !!!

اگر شامس نیاری و بعد از ختم مراسم اونجا بررسی که حالت حسابی گرفته می شه چون کامیونم اون وسط هستش برای بردن تاج گلهای بزرگ و ....!

نمی دونم وقتی زنده هم بودن اینقدر بزرگ و عزیزش می داشتن ؟!

بیشتر راننده های تاکسی که مجبورن از اون منطقه بگذرن به جان بازماندههای اون مرحوم یا مرحومه صلوات می فرستن!چند روز پیش سوار تاکسی شده بودم و راننده حسابی شاکی از این همه ترافیک و در هم بر همی و ... بعد غر غر که آره ما فامیلمون مال یافت آباد بوده و زندگی معمولی داشتن وقتی باباشون فوت کرد بخاطر پسرش ختمشو انداختن اینجا !! ولی همین پسره وقتی بابا ش زنده بود چند سال با اون قهر بود و ...!!! حالا برای ما کلاس گذاشته بود!این پول رو بدین به یک فقیری و نیازمندی ! این همه گل برای چیه می دونید خانوم قیمتش چنده هر کدوم الان هیچی نباشه 10 میلیون تاج گل اینجاست که مجبور هستن چند تا کامیون بگیرن گلها رو ببرن !

بعد با یک حالتی می گفت می دونید چنده ورودیش 1 میلیون تومنه ! ؟ تو دلم گفتم خدا رو شکر فعلا از قیمت مسجد رو نمی دونم چنده !

فک کنم اینم مثل مرگ مغزی باید بشه که به باز مانده ها آدم باید بسپاره من مردم برام ختم با این همه هزینه نکنید پولشو بدین به یک نیازمند بلکه هم اون دنیا باعث آرامشمون بشه !

ایشالا عمرتون طولانی باشه و با عزت چشمک

/ 0 نظر / 2 بازدید